Tipy pro vaše podnikání

Jak získat více zakázek? Ucházejte se o veřejné zakázky malého rozsahu!

21.05.2013

Přihlásit se k odběru tipů a novinek

V jedné z předchozích anket 65 % našich klientů uvedlo, že buď už se účastní anebo by se chtělo zapojit do výběrových řízení pro podlimitní veřejné zakázky a VZ malého rozsahu. Vzhledem k tomu, že součástí poslání AXIGONU je vytváření podmínek, aby naši zákazníci mohli získávat více nových zakázek, rozhodli jsme se věnovat i této oblasti. A to nejen v Newsletteru – klienti AXIGONU nově mají přístup k VZ přímo na našem portálu!

Tipy pro vaše podnikání - Jak získat více zakázek. Podnikatelský portál AXIGON.CZ

Víte, že…

...ročně stát, kraje, obce a příspěvkové organizace přidělí veřejné zakázky v celkové hodnotě převyšující 500 miliard Kč?

...veřejné zakázky malého rozsahu (50 000 až 1 milion Kč) představují co do frekvence nejčastěji využívaný typ veřejných zakázek?
Na celkovém objemu VZ se podílí cca 36 %, takže jsou zde zakázky za 180 miliard Kč, o které se mohou úspěšně ucházet i malé a střední firmy.

...od 1. 5. 2012 všechna ministerstva a jejich podřízené organizace musí alespoň 50 % tzv. povinných komodit nakupovat prostřednictvím zadání VZ na e-tržištích?
Povinnost se týká řady zboží a služeb – od nábytku, elektroinstalačního materiálu
po úklidové a čisticí služby.

...na e-tržištích můžete soutěžit o VZ v hodnotě už od 5 000 Kč?

...na e-tržištích za posledních 8 měsíců roku 2012 bylo zadáno celkem 13 490 zakázek za 1,2 miliardy korun, z toho 72 % zakázek v kategorii dodávek, 23 % u služeb a 5 % u stavebních prací?

...do roku 2015 by se objem VZ na e-tržištích měl navýšit na 40 miliard Kč!

Zdroj: Výroční zpráva o stavu VZ v ČR, vortalGOV.

Tip pro vaše podnikání - AXIGON   TIP: Využijte příležitost a získejte nové zakázky!
Služeb elektronických tržišť ještě nevyužívá většina podnikatelů a šance na získání zakázek je tak mnohem větší. Zapojte se aktivně do soutěže o veřejné zakázky malého rozsahu.

 

E-tržiště vortalGOV

Abychom vám mohli přinést další příležitosti pro získání nových zakázek, zahájili jsme spolupráci s koncesovaným e-tržištěm vortalGOV. VortalGOV patří do mezinárodní společnosti Vortal Connecting Business, která provozuje e-tržiště i v dalších státech EU.
Další info

Veřejné zakázky pro vaši firmu

Klienti AXIGONU nově mají přístup k informacím o podlimitních VZ a VZ malého rozsahu přímo na našem portálu. Tým firemních poradců navíc třídí VZ tak, abyste na e-mail a do vaší klientské zóny dostali pouze VZ, které odpovídají vašemu oboru podnikání.
Další info

Služby e-tržiště jsou pro vás zdarma

Registrace a všechny základní služby na vortalGOV jsou zcela zdarma. Stačí kliknout na VZ, která vás zaujme v sekci „Poptávky“ na www.axigon.cz, a budete přesměrováni na stránku pro registraci. Příště se už pak stačí jenom přihlásit.
Další info

Vy podnikáte, my se staráme.
Váš AXIGON

Přihlásit se k odběru tipů a novinek


 

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni