Nákupní aliance AXIGON

  •  AXIGON je podnikatelská nákupní aliance, která malým a středním firmám umožňuje efektivně snížit provozní náklady.
  •  Nákupní aliance AXIGON má kolem 10 000 členů, o které se stará tým 30 poradců pro firemní klientelu.
  •  Od roku 2005 provozujeme Centrální registr firem (do roku 2013 jako partner Hospodářské komory ČR, dnes již samostatně).
  •  AXIGON patří do stejného holdingu jako Dermacol a.s.
  •  Jsme registrováni u Úřadu na ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00037497. 

Naši partneři a spolupracující společnosti:


Shell Czech Republic a.s.

Shell Czech Republic a.s. v České republice provozuje síť více než 180 čerpacích stanic. Klientům AXIGONU poskytuje tankovací karty na výhodné tankování. 

Čerpací stanice EuroOil patří státnímu distributorovi paliv ČEPRO, jednomu z největších průmyslových podniků v ČR, který zároveň spravuje i statní hmotné rezervy.

MADISON

MADISON je specialistou na refundaci DPH a spotřební daně ze zahraničí. V oboru působí již od roku 2001. Jeho expertní zákaznický servis je v přímém a neustálém kontaktu s úřady v zahraničí a má hlubokou znalost daňových předpisů platných v jednotlivých státech.

Princip a.s.

Princip a.s. je česká technologická firma, která disponuje více než devatenáctiletými zkušenostmi na poli satelitních a komunikačních technologií. Provozuje systém WEBDISPEČINK a je jedničkou na trhu monitoringu vozidel.

RWE Energo, s.r.o.

RWE Energo, s.r.o., je výrobní divizí skupiny RWE. Kromě výroby a distribuce energie podniká i v oblasti CNG, konkrétně ve výstavbě a provozu veřejných CNG stanic a v prodeji CNG. V prodeji CNG je jedničkou na českém trhu.

Servis 24, spol. s r. o., jejímž 100% majitelem je ÚAMK a.s., se od roku 1991 specializuje na organizaci a zajištění asistenčních služeb pro nákladní vozidla v případě poruchy, defektu pneumatiky a nehody. Podpora je zajištěna 24 h denně, a to v rámci celé Evropy.

Partner AXIGONU - Generali

Generali Pojišťovna a.s. je součástí Skupiny Generali, která patří mezi největší pojišťovny na světě. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.

SPEED LEASE a.s.

SIXT Leasing je německá společnost s tradicí už od roku 1912. V ČR v operativním leasingu provozuje kolem 4 000 vozidel.

Cebia, spol. s r. o.

Cebia, spol. s r. o., je již více než 22 let leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel. Ročně poskytuje služby více než 1 000 000 zákazníků. Disponuje databází čítající více než 525 milionů záznamů o historii vozidel, která vznikla ve spolupráci s výrobci a prodejci automobilů, autoservisy, pojišťovnami a leasingovými společnostmi.

ACTIVA spol. s r.o.

ACTIVA spol. s r.o. je největší český dodavatel kancelářských potřeb a vybavení. Na trhu působí od roku 1992 a v současnosti zásobuje kolem 13 900 firem.

Atradius

Skupina Atradius zajišťuje pojištění obchodních úvěrů, záruky a inkasní služby na celém světě prostřednictvím strategických poboček v 50 zemích.

Vodafone

Vodafone je druhý největší mobilní operátor na světě. Působí ve 28 zemích pěti kontinentů. V České republice má přes 3 miliony klientů.

Podnikatelské pojištění u ČP s 30% slevou.

Česká pojišťovna je největším pojišťovacím ústavem v ČR. Její služby v současnosti využívá kolem 100 000 malých a středních podnikatelů.

Bělina & Partners

Bělina & Partners advokátní kancelář s.r.o. poskytuje široké spektrum právních služeb na špičkové úrovni a to již od roku 1991. 

Legalcom advokátní kancelář, s.r.o.

Legalcom advokátní kancelář, s.r.o. je dynamicky se rozvíjející advokátní kanceláří poskytující komplexní právní služby po celé České republice.
Základním cílem Legalcom je nacházet reálné způsoby spojení jak právních, tak obchodních potřeb klientů v rámci komplexního poradenství. 

EP ENERGY TRADING, a. s., je dodavatel elektřiny a zemního plynu. Společnost patří do Energetického a průmyslového holdingu (EPH), což jí umožňuje přístup k vlastním zdrojům energie a tím i nižší náklady na pořízení elektřiny. 

Mironet.cz a.s. je největší internetový obchod a síť kamenných prodejen v ČR specializující se na prodej, nastavení a servis informačních a komunikačních technologií (počítače, notebooky, monitory, tiskárny, servery atd.).

Mironet.cz a.s. je největší internetový obchod a síť kamenných prodejen v ČR specializující se na prodej, nastavení a servis informačních a komunikačních technologií (počítače, notebooky, monitory, tiskárny, servery atd.). Na trhu působí od roku 1996.

CIVOP s.r.o.

Náš partner firma CIVOP s.r.o. působí na českém trhu už od roku 1992. Jeho služby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO) využívá přes 1 800 společností v ČR včetně AXIGONU, čímž se řadí mezi největší firmy ve svém oboru.

ELKO CZ, s.r.o.

ELKO CZ, s.r.o., má už více než desetiletou zkušenost v oboru revize elektrických zařízení. Její tým zkušených revizních techniků doposud zrevidoval přes 1 mil. spotřebičů.

Společnost SLUTO má zkušenost s profesionálním vedením účetnictví už od roku 1992. Poskytuje služby v oblasti vedení účetnictví, zpracování mezd a daňového poradenství.

Geis

Geis Parcel CZ s.r.o. je součástí celosvětové logistické skupiny Geis Group se sídlem v německém Bad Neustadtu. Na českém trhu působí od roku 1991 a patří mezi přední poskytovatele přepravních a logistických služeb.

Raiffeisenbank

V oblasti finančnictví má značka Raiffeisen více než 140 letou tradici. V České republice působí od roku 1993 a v současnosti má více než 120 poboček a klientských center. S celkovými aktivy přes 200 miliard Kč se Raiffeisenbank řadí mezi pět největších bank v ČR.

Manutan s.r.o.

Manutan s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu působícího aktuálně ve 20 zemích Evropy. Je předním dodavatelem vybavení pro kanceláře, sklady a dílny.

Obalový materiál za velkoobchodní ceny.

Společnost Obaly.cz je moderní internetový obchod, výrobce a přímý dovozce obalových materiálů. Na českém trhu působí už 17 let.

Partner AXIGONU - Lovely Brand Studio

Studio Lovely Brand je skupina kreativců a profesionálů z oboru reklamy a designu. I vy dnes můžete mít firemní materiály a reklamu od agentury, která pracuje pro Karlovarskou Korunní, Spar či Rich’s. Podívejte se na portfolio jejích prací.

 

 

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni
modal_objednavka2