Novinky

Dojednali jsme pro vás ještě nižší ceny elektřiny a plynu

28.01.2015

Koncem roku 2014 jsme ze všech stran slýchali o tom, jak poklesnou ceny elektřiny v roce 2015, a dominantní dodavatelé už znovu naléhavě vybízeli klienty, aby se jim „upsali“ na další roky.

Rok 2015 už je zde. Zajímá vás, jak to dopadlo se sliby? Podívejte se na článek, který jsme pro vás připravili na základě našeho pravidelného monitoringu trhu: Ceny elektřiny v roce 2015.

My jsme místo slibů pracovali na reálné slevě pro naše klienty, tak, abychom vám teď s radostí mohli oznámit, že od 1. 1. 2015 dochází k poklesu cen silové elektřiny pro klienty AXIGONU o 7 % a u plynu o 3 %. Vaše úspora oproti dominantním dodavatelům (ČEZ, PRE, E.ON) je na úrovni kolem 20 %. Aktualizované ceny energií najdete na našem webu: Elektřina a plyn.  

Postarali jsme se i o firmy, které už využily zvýhodněné ceny dodávek energií pro klienty AXIGONU. Aniž by se tomu musely jakkoliv věnovat, od dalšího měsíce budou odebírat energie za nové, zvýhodněné ceny.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci dodávek energií za zvýhodněných podmínek i pro vaši firmu? Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 900 501 nebo nám napište na e-mail: podpora@axigon.cz.

Vy podnikáte, my se staráme.
Váš AXIGON

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni