Novinky

Generali Pojišťovna a.s. – nový partner AXIGONU

07.07.2013

Naším novým partnerem se stala renomovaná pojišťovna Generali. AXIGON současně splnil veškeré zákonné podmínky a získal registraci u ČNB pro sjednávání neživotního pojištění. O pojištění vašich vozidel se tak nově postaráme napřímo, bez zprostředkovatelských služeb makléřů.

Generali pojišťovna - partner AXIGONU. Výhodné pojištění vašich vozidel (povinné ručení a havarijní pojištění)

Generali Pojišťovna a.s. je součástí Skupiny Generali, která patří mezi největší pojišťovny na světě. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.

Jaké výhody v oblasti pojištění vozidel Vám přináší členství v AXIGONU a naše partnerství s Generali?

- Pojištění bez zprostředkovatelských provizí s úsporou 30 % oproti běžným cenám.
- Proškolení a certifikovaní pracovníci našeho klientského servisu registrovaní u ČNB vám pomůžou vybrat optimální pojištění pro  vaše firemní vozidla. 
-  Asistenční služby ZDARMA – včetně zapůjčení náhradního vozidla, příjezdu asistenční služby a opravy na místě, odtahu vozidla a jeho úschovy až na 3 dny. 
- Širokou nabídku doplňkových pojištění od pojištění skel až po pojištění právní ochrany.
 

Navíc nemusíte dohledávat a vyplňovat spoustu parametrů o vašem vozidle, abyste dostali nezávaznou cenovou nabídku pojištění! Zašlete nám naskenovaný nebo vyfocený technický průkaz vašeho vozidla na info@axigon.cz a do dalšího pracovního dne dostanete kalkulaci na míru.

Vy podnikáte, my se staráme.

Váš AXIGON

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni