Novinky

Hranice 1 milionu litrů pohonných hmot
letos dosažena o čtvrt roku dříve než loni!

18.09.2013

Vážení klienti, rádi bychom vás informovali, že se nám dne 13.září 2013 společně podařilo překonat hranici jednoho milionu litrů PHM natankovaných během letošního roku. Přitom v roce 2012 jsme tuto hranici pokořili až v prosinci (viz. zpráva o výtoči pohonných hmot Nákupní aliance AXIGON). Při garantované slevě 1,-Kč / litr PHM tak celková úspora vás, klientů AXIGONU, v letošním roce činí již více než jeden milion korun (a to je jen za PHM).

Miliontý litr byl natankován v pátek 13. 9. 2013 a to společností  PIPE SYSTEMS s.r.o.  z Rožnova pod Radhoštěm. Jako odměnu za aktivitu a natankování miliontého litru společnost PIPE SYSTEMS získává 1 000 AXIpoints v hodnotě 1 000 Kč. Tyto věrnostní body může využít na příklad na úhradu další faktury za tankování. Současně děkujeme vám všem, že jste se zapojili do nákupní aliance a pomáháte nám tak snižovat náklady všech podnikatelů, klientů AXIGONU.

Letos se navíc poprvé pokusíme dosáhnout další mety - 1.500.000 natankovaných litrů PHM - za jejíž dosažení opět odměníme jednoho z vás, tentokrát věrnostními body AXIpoints v hodnotě 1.500Kč.

Ještě výhody AXIGONU nevyužíváte? Není nic jednoduššího! Podívejte se na možnosti snižování provozních nákladů například za PHM, mytí vozidel a provozní kapaliny, nebo se obraťte přímo na svého poradce pro firemní klientelu na zelené lince 800 900 501.

Vy podnikáte, my se staráme.
Váš AXIGON
 

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni