Novinky

Neomezené volání pro vaše podnikání – NOVINKA!

20.09.2013

S radostí vám oznamujeme, že jsme vyjednali další výhody pro vaše podnikání, konkrétně neomezené volání a SMS v rámci ČR s velmi výraznou slevou.

Naším novým partnerem v této oblasti se stala společnost Vodafone, díky které vám můžeme nabídnout až 45% slevu na neomezené volání (oproti ceníkovým cenám za tarify bez závazku, tedy až 25% slevu pro neomezené volání se smluvním závazkem).

Ke všem tarifům na neomezené volání v ČR získáte i internet v mobilu a až 10 GB dat. Nové „RED Business“ tarify našeho partnera myslí i na podnikatele, kteří často volají do zahraničí, případně i přímo v zahraničí. Proto si můžete vybrat i tarif s neomezeným voláním v ČR, v rámci kterého získáte 1 000 minut volání do zahraničí, nebo dokonce i 600 minut volání v zahraničí.

Přesné charakteristiky jednotlivých tarifů pro klienty AXIGONU najdete v sekci mobilní volání. Přehled zvýhodněných cen jednotlivých tarifů je pak dostupný po přihlášení do klientské části v sekci „Moje služby“ na www.axigon.cz.

Chcete-li poradit s výběrem optimálního tarifu či získat informaci o konkrétních cenách jednotlivých tarifů, volejte na naši bezplatnou linku 800 900 501 nebo nám na podpora@axigon.cz zašlete vaši poslední fakturu za mobilní volání.

Vy podnikáte, my se staráme.
Váš AXIGON

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni