Novinky

Novinky, které pro vás připravujeme

18.02.2013

Newsletter ke stažení

Vážený zákazníku,

v předešlém newsletteru jsme se ohlédli za novými výhodami, které jsme Vám přinesli v loňském roce. V tom aktuálním se podíváme na novinky, které pro Vás připravujeme letos. Abychom Vám mohli nabídnout více výhod, plánujeme nadále rozšiřovat portfolio našich partnerů, chystáme také zásadní inovaci v rámci věrnostního systému a díky nové reklamní kampani zmnožíme řady Vašich potenciálních zákazníků. Doufáme, že díky AXIGONU bude Vaše podnikání zase o kousek snazší a příjemnější.

Zatím nevíte, že…

...připravujeme možnost nastavení automatického prodlužování platnosti Vaší Akční nabídky. To ocení zejména ti z vás, kteří pro zákazníky plánují stejnou akci na delší období a nemají čas se o Akční nabídku pravidelně starat.
...budeme Vás odměňovat také za aktivní využívání poptávkového systému. Za každou zadanou poptávku získáte 10 AXIpoints v hodnotě 10 Kč. Nastřádané AXIpoints pak můžete použít např. na nákup u našich partnerů nebo úhradu faktur za tankování.
...jednáme s našimi stávajícími partnery o možnostech dalšího využití Vašich věrnostních bodů. Už brzy tak budete moci pomocí AXIpoints platit za nákup např. v e-shopu společnosti ACTIVA.
...jménem naší Nákupní aliance aktivně vyjednáváme s dalšími dodavateli zboží a služeb. Pokud se Vy sami domníváte, že bychom měli upřednostnit nějaké konkrétní služby, pošlete nám svůj tip na info@axigon.cz.
...jsme prodloužili spolupráci s energetickou společností EP Energy Trading. Vy tak dál ušetříte na dodávkách energií, aniž byste se museli vázat minimálními odběry či smlouvou na dobu určitou.
...spouštíme reklamní kampaň s motem „Vy podnikáte, my se staráme“. Více návštěvníků www.axigon.cz znamená i více potenciálních zákazníků pro Vás.

TIP: Odměníme nové i stávající klienty
Všichni noví i stávající klienti AXIGONU, kteří si aktivují jakýkoli balíček služeb do konce března 2013, získají balíček AXIcall v hodnotě 1 990 Kč na rok ZDARMA.

Chcete vyniknout mezi ostatními?

V rámci AXIGONU je Vám k dispozici speciální prostor pro Vaši reklamu. S jeho pomocí nabídnete svým potenciálním zákazníkům slevu na Vaše zboží či služby, dopravu zdarma, speciální zboží nebo jiné benefity. Nezapomeňte ale, že Akční nabídka funguje nejlépe, je-li pravidelně obměňována.
Další info

Hledáte dodavatele?

Najdete ho na AXIGONU. Vaši poptávku zadáte do systému za pár minut a zdarma. Naši poradci pro firemní klientelu pak na základě ní vyhledají nejvhodnějšího dodavatele přímo pro Vás. Pokud si nebudete s čímkoli vědět rady, kontaktujte nás. Bezplatná linka 800 900 501 je Vám k dispozici každý všední den od 7 do 17 hod.
Další info

Vy podnikáte, my se staráme.

Podnikatelé by se měli věnovat hlavně oboru svého podnikání. Měli by dělat pevné židle a krásné zahrady a „nudné věci“, jako např. snižování provozních nákladů nechat na AXIGONU. Proto je věta Vy podnikáte, my se staráme klíčovým heslem naší celorepublikové reklamní kampaně.
Další info

Vy podnikáte, my se staráme.
Váš AXIGON

Newsletter ke stažení

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni