Novinky

O podnikatelském portálu AXIGON na Frekvenci 1

26.04.2013

Záznam rozhovoru najdete na našem kanálu na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=w25o3c9nQAU

Přepis nezkrácené verze rozhovoru na Frekvenci 1: 

Mohl byste nám představit společnost AXIGON? 

-          Provozujeme podnikatelský portál AXIGON.CZ, který je určený primárně pro malé a střední podnikatele. V současnosti máme kolem desetitisíc klientů.

-          Naším posláním je umožnit těmto firmám, aby mohly podnikat efektivněji a radostněji.

-          Abych nezůstal jenom u vzletných frází, konkrétně našim klientům umožňujeme získat nové zakázky a nakupovat zboží a služby, za podmínek které jsou běžně dostupné pouze těm největším firmám v ČR.

Mohl byste uvést nějaký příklad?

-          Tak na příklad, živnostník, který měsíčně natankuje 300 litrů benzínu, by normálně mohl získat slevu kolem 30 haléřů na litr. S námi ale získá slevu 1 Kč na litr, a tato sleva je běžně dostupná pouze firmám s měsíční výtoči přes 30 000 litrů. Naši klienti, totiž za posledních 12 měsíců natankovali přes 1 mln litrů, a to nám dává poměrně silnou vyjednávací pozici.

-          Naši zákaznici si také mohou volat zcela zdarma, jak v rámci svých firem tak se všemi ostatními klienty AXIGONU.

Nejedná se ale o „slevový portál“ pro podnikatele.

-          Ne, vůbec ne. Výhody, které přinášíme, jsou dlouhodobé a netýkají se jenom cen. Naši klienti se také nemusí zavázat k  minimálním odběrům ani smlouvám na dobu určitou. Ať už nakupují kancelářské potřeby anebo elektřinu, plyn, pojištění a tak dále.

Podnikání ale není jenom o hlídání provozních nákladů.

-          Přesně tak. Proto už osmým rokem provozujeme i Centrální registr firem, kde se naši klienti mohou prezentovat a kde mají k dispozici velmi jednoduché nástroje na komunikaci vlastních akčních nabídek. Tak mohou oslovit desetitisíce návštěvníků našeho portálu a získat nové zákazníky.  

-          Navíc, naši obchodní specialisté ověřují a třídí poptávky tak, aby naši klienti dostali pouze ty poptávky, které jim reálně mohou přinést nové zakázky.

Další tipy pro vaše podnikání najdete na www.axigon.cz

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni