Novinky

Ohlédnutí se za rokem 2012

23.01.2013

Newsletter ke stažení 

Vážení klienti,

děkujeme, že jste s námi, a přejeme Vám, aby se rok 2013 nesl ve znamení úspěšně uzavřených obchodů a minimálních nákladů na provoz Vaší firmy. Stejně jako v minulém roce budeme i letos stát při Vás a pomůžeme Vám toto předsevzetí naplnit.

Dovolte nám krátké ohlédnutí za loňským rokem, který se nesl ve znamení novinek, jež jsme pro Vás připravili.

Víte, že…

... v březnu 2012 jsme rozšířili síť čerpacích stanic, na kterých klienti AXIGONU mohou tankovat se slevou 1 Kč na litr pohonných hmot, o dalších 180? Zahájili jsme spolupráci se Shell Czech Republic a.s.
... díky AXIGONU můžete od června 2012 nakupovat elektřinu a plyn s více než 10% slevou oproti dominantním dodavatelům? Bez závazku minimálního odběru i doby trvání smlouvy. Partnerem v této oblasti je EP Energy Trading.
... v srpnu 2012 jsme Vám přinesli zcela nový webový portál www.axigon.cz s řadou nových funkcí, jako je prostor pro Vaši reklamu (Akční nabídky) nebo rozšířené firemní profily?
... odchod dlouhodobého partnera OTTO Office z českého trhu díky práci našeho týmu klienti AXIGONU vůbec nepocítili? Novým partnerem se v srpnu 2012 stala ACTIVA, největší český dodavatel kancelářských potřeb, u kterého jsme pro Vás dojednali průměrnou 33% slevu.
... od listopadu 2012 mohou všichni naši klienti s aktivovaným balíčkem AXIcall volat zdarma v rámci své firmy a se všemi ostatními klienty AXIGONU? Zahájili jsme spolupráci s operátorem T-Mobile a přinesli Vám levné mobilní volání, SMS i data. A opět bez závazků.

TIP: Nezapomeňte na Vaše AXIpoints
Všichni registrovaní klienti AXIGONU dostali k Vánocům na věrnostní účet 100 AXIpoints v hodnotě 100 Kč. Můžete je použít např. k úhradě faktury za tankování od AXIGONU.

Vy podnikejte, my se postaráme

Víme, že chcete více zakázek a více času pro Vaše podnikání místo neustálého vyjednávání s dodavateli služeb, operátory apod. Proto jistě využijete praktické nástroje a relevantní výhody, které jsme pro Vás připravili na novém portálu www.axigon.cz.
Další info


Naši zákazníci ušetřili přes 2 miliony korun

Využíváte výhody Nákupní aliance AXIGONU? Díky ní získáváte výhody, které jsou běžně dostupné jen těm největším firmám. Za rok 2012 tak naši zákazníci ušetřili přes 2 000 000 Kč a snížili své náklady na provoz firmy v průměru o 25 %.
Další info


Nové nástroje pro více zakázek

V rámci nového nástroje s názvem Akční nabídka, který je službou v balíčku AXImarket, získáváte unikátní prostor pro vlastní reklamu. Pomocí Akční nabídky můžete informovat desítky tisíc firem a finálních zákazníků např. o aktuálních slevách!
Další info 

Vy podnikáte, my se staráme.
Váš AXIGON

Newsletter ke stažení 

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni