Partneři AXIGONU

Naši partneři a spolupracující společnosti:

ACTIVA spol. s r.o. ACTIVA spol. s r.o. je největší český dodavatel kancelářských potřeb a vybavení. Na trhu působí od roku 1992 a v současnosti zásobuje kolem
13 900 firem.
Cebia, spol. s r. o. Cebia, spol. s r. o., je již více než 22 let leader na trhu v prověřování původu a historie vozidel. Ročně poskytuje služby více než 1 000 000 zákazníků. Disponuje databází čítající více než 525 milionů záznamů o historii vozidel, která vznikla ve spolupráci s výrobci a prodejci automobilů, autoservisy, pojišťovnami a leasingovými společnostmi.
DPD Direct Parcel Distribution CZ s.r.o. je předním poskytovatelem zásilkových služeb v ČR i ve světě. Na našem trhu působí již od roku 1994 a jeho distribuční síť pokrývá 100 % území České republiky.
ECOTONER s. r. o. ECOTONER s. r. o. se již 20 let specializuje na kompletní spotřební materiál pro počítačové tiskárny a renovaci tiskových kazet. Od roku 2007 vlastní mezinárodní certifikaci STMC pro testování kvality renovací. 
Eni Česká republika, s.r.o.

Eni Česká republika, s.r.o., provozující rozsáhlou síť čerpacích stanic AGIP v České republice, je jedním z našich nejdéle spolupracujících partnerů.  Klientům AXIGONU poskytuje tankovací karty pro tankování za zvýhodněných podmínek.

EP ENERGY TRADING EP ENERGY TRADING, a. s., je dodavatel elektřiny a zemního plynu. Společnost patří do Energetického a průmyslového holdingu (EPH), což jí umožňuje přístup k vlastním zdrojům energie a tím i nižší náklady na pořízení elektřiny. 
Partner AXIGONU - Generali

Generali Pojišťovna a.s. je součástí Skupiny Generali, která patří mezi největší pojišťovny na světě. Individuální přístup, kvalitní pojistné produkty připravené na základě potřeb klientů a špičkový servis jsou pro pojišťovnu Generali samozřejmostí.

Partner AXIGONU - Lovely Brand Studio

Studio Lovely Brand je skupina kreativců a profesionálů z oboru reklamy a designu. I vy dnes můžete mít firemní materiály a reklamu od agentury, která pracuje pro Karlovarskou Korunní, Spar či Rich’s. Podívejte se na portfolio jejích prací.

Mironet.cz a.s. je největší internetový obchod a síť kamenných prodejen v ČR specializující se na prodej, nastavení a servis informačních a komunikačních technologií (počítače, notebooky, monitory, tiskárny, servery atd.).

Mironet.cz a.s. je největší internetový obchod a síť kamenných prodejen v ČR specializující se na prodej, nastavení a servis informačních a komunikačních technologií (počítače, notebooky, monitory, tiskárny, servery atd.). Na trhu působí od roku 1996.

Raiffeisenbank V oblasti finančnictví má značka Raiffeisen více než 140 letou tradici. V České republice působí od roku 1993 a v současnosti má více než 120 poboček a klientských center. S celkovými aktivy přes 200 miliard Kč se Raiffeisenbank řadí mezi pět největších bank v ČR.
Shell Czech Republic a.s. Regie Radio Music je v ČR největším mediálním a obchodním zastoupením pro prodej komerčního času rádií v českém éteru i na internetu. Je součástí mezinárodní mediální skupiny Lagardère. Exkluzivně nabízí reklamní kampaně na rádiích Impuls, Frekvence 1, Evropa 2, Rádio Bonton, Dance radio, RockZone105,9 a rádiích sítě Direct Radio Network.
Shell Czech Republic a.s.

Shell Czech Republic a.s. v České republice provozuje síť více než 180 čerpacích stanic. Klientům AXIGONU poskytuje tankovací karty na výhodné tankování. 

Vodafone Vodafone je druhý největší mobilní operátor na světě. Působí ve 28 zemích pěti kontinentů. V České republice má přes 3 miliony klientů.

 

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni