Novinky

Reklamní předměty a Vánoční sortiment

01.10.2015

Rádi bychom vás informovali, že jsme s naším dlouholetým partnerem, společností Activa s.r.o., rozšířili spolupráci i na oblast reklamních předmětů.

Přehled výhod pro klienty AXIGONU

Jako klient AXIGONU získáte tyto trvalé výhody:

  • Slevu 15 % na téměř celý sortiment (85 % celkové nabídky) a 8% slevy na ostatní položky.
  • Dopravu zdarma bez ohledu na velikost objednávky.
  • Platby na fakturu s odloženou splatností.

Náš partner pro vás připravil i speciální až 35% slevu na celý Vánoční sortiment.

Jak využívat tyto výhody?

Přihlaste se do klientské zóny na www.axigon.cz. Po přihlášení se dostanete do sekce „Můj AXIGON“, a pokud máte aktivován přístup k balíčku služeb AXIoffice, uvidíte u něj tlačítko „E-shop Activa“. Pokud tuto službu ještě nemáte aktivovanou, klikněte prosím na tlačítko „Aktivovat“ a poté se vám zobrazí tlačítko „E-shop Activa“. Kliknutím na toto tlačítko se dostanete do e-shopu Activa jako klient AXIGONU. Pokud nedodržíte tento postup a přihlásíte se přímo do e-shopu Activa, nebudete identifikován jako klient AXIGONU, takže nebudete moci využít žádné z výhod, které jsme pro vás vyjednali. Při prvním přihlášení je potřeba vyplnit fakturační a dodací adresu.

Připomínáme, že jako klient AXIGONU máte i možnost nákupu kancelářských potřeb, občerstvení a úklidových prostředků u Activy za průměrnou slevu 33 % a s dopravou zdarma bez ohledu na velikost objednávky.

Proč reklamní předměty od Activy?

Activa je největší český dodavatel kancelářských potřeb a vybavení. Na trhu působí od roku 1992 a v současnosti zásobuje kolem 13 900 firem. Garantuje vám kompletní servis od dodání vybraného produktu v požadovaném množství, přes grafické úpravy a kvalitní zpracování loga vaší firmy, až po bezplatnou dopravu na místo určení.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na zelené lince 800 900 501 nebo na e-mailu: podpora@axigon.cz.

 

Vy podnikáte, my se staráme.
Váš AXIGON

 

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni