Novinky

Sledujeme trh za vás. Průzkum – červen 2013.

12.06.2013

Dojednali jste si podmínky s velkým dodavatelem služeb? Trvalo to pár týdnů, stálo vás to dost času a nervů ale dostali jste podmínky, s kterými jste spokojeni? Ale jsou tyto podmínky skutečně tak výhodné i po měsíci? A po dvou měsících? Po roce? Monitorování trhu by vám zabíralo čas a nemohli byste se věnovat vlastnímu podnikání, takže to budete znovu řešit až za dva roky, kdy vám skončí závazek? Co takhle, kdyby trh mohl za vás hlídat někdo jiný a vy byste se nemuseli k ničemu zavazovat? To není podnikatelská pohádka, to je realita pro klienty AXIGONU.

Průběžně monitorujeme konkurenceschopnost nabídek ve všech oblastech provozních nákladů, ve kterých přinášíme VIP výhody naším klientům. A jaká je situace v červnu 2013?

  • Elektrická energie

Srovnali jsme podmínky dodávek všech relevantních dodavatelů od ČEZ a RWE až po malé hráče. Produkt AXIGON-KLASIK  partnera EP Energy Trading  je u běžného dvoutarifu (denní a noční proud) jednoznačně nejlevnější, oproti dominantním dodavatelům až o 20%, průměrně proti trhu o více než 10%. Klienti AXIGONU se, samozřejmě, nemusí vázat k nějakým minimálním odběrům ani na dobu určitou.

 

  • Plyn

Na trhu se sice množí drobní dodavatelé, kteří se cenou mohou s AXIGONEM srovnávat, nenabízejí ale stejně seriózní přístup a často ani smlouvy na dobu neurčitou. Obdobnou cenu jako AXIGON nabízí dále i Pražská plynárenská, ovšem se závazkem na 3roky! Celkově má většina dodavatelů ceny stále vyšší než AXIGON, oproti dominantnímu ČEZu a RWE jsme levnější o 18%, průměrně proti trhu o více než 10%.

 

  • Kancelářské, hygienické a drogistické zboží

Ve všech uvedených oblastech jsou podmínky klientů AXIGONU u partnera (ACTIVA) proti konkurentům (např. OFFICE DEPOT, PAPERA) výrazně výhodnější (úspora až 50%). Navíc s příchodem nového ceníku od 1.6. mají nyní naši klienti výhodnější ceny i u nejlevnějšího kancelářského papíru. Cenové srovnání navíc tento měsíc neukázalo ani jednu položku, která by se dala u konkurence pořídit výhodněji. Stále poskytujeme průměrnou úsporu kolem 33%.

 

  • Pohonné hmoty

V červu došlo k dalšímu nárůstu tankování klientů AXIGONU jak v síti Shell tak Agip. Podmínky dlouhodobě udržujeme na vysoké úrovni - sleva 1Kč/litr PHM platí pro libovolné množství natankované nafty nebo benzínu. Současně platí bezhotovostní úhrada fakturou. Podobné podmínky malým a středním podnikatelům žádná síť čerpacích stanic nenabízí.

 

Vy podnikáte, my se staráme.
Váš AXIGON

Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni