Novinky

Získejte plnou roční registraci na Podnikatelském portálu AXIGON.CZ zdarma!

11.10.2013

Rádi bychom vás informovali, že 14. 10. 2013 spouštíme promoční akci, v jejímž rámci získáváte 10% slevu na všechny naše programy. Navíc můžete získat program „Expert“ na rok ZDARMA.

Vytvořte ZDARMA profil vaší firmy na www.axigon.cz (u pole pro hledání v Centrálním registru firem je možnost „Zaregistrujte i svou firmu. ZDARMA!“) nebo na http://www.axigon.cz/Firmy (tlačítko „Dejte o sobě vědět ZDARMA!“). Získáte tak jeden z nejbohatších firemních profilů na českém trhu (například možnost umístit vaše firemní logo, pracovní dobu a reference, 500 znaků na popis vaší firmy, odkaz na vaše stránky na sociálních sítích…).

Pokud v období od 14. 10. do 1. 11. zdarma zveřejníte svůj firemní profil, máte navíc možnost získat i placený program „Expert“ na rok zdarma. Tento program (běžná cena 4 990 Kč bez DPH) vám umožní přístup ke všem výhodám Podnikatelského portálu AXIGON.CZ. Rozdáváme 100 programů Expert v hodnotě necelého půl milionu korun. Druhého listopadu vybereme ty z vás, kteří budou mít řádně vyplněné firemní profily (kontakty, popis činnosti atd.), namátkově vás seřadíme a každý desátý získá program Expert zdarma! 

Registrace vám zabere jenom pár minut a získáte firemní profil v Centrálním registru firem, který měsíčně navštěvují desítky tisíc uživatelů. 
 

Zaregistrujte i svou firmu na Podnikatelském portálu AXIGON.CZ

www.axigon.cz/Firmy

Dejte o sobě vědět ZDARMA! Vytvořte váš firemní profil v Centrálním registru firem

V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné telefonní lince 800 900 501 nebo na info@axigon.cz.
 
Vy podnikáte, my se staráme. 
Váš AXIGON
 
Tankovací karty

uzivatel_zmena_prihlaseni