Nová mobilní aplikace AXIGON

Přinášíme vám možnost platby za parkování v modrých zónách v Praze, správu všech tankovacích karet od AXIGONU, přehled karetních transakcí, přístup k fakturám a navigaci k více než 20 000 čerpacích stanic, kde lze zaplatit našimi tankovacími kartami.

Aplikace je vyvinuta pouze pro členy nákupní aliance AXIGON. Funguje v chytrých telefonech a tabletech s operačními systémy Android a iOS. Najdete v ní níže uvedené klíčové služby.

 • Přístup do klientské zóny
  Po prvotním přihlášení do mobilní aplikace se dostanete do naší klientské zóny bez nutnosti dalšího přihlašování. Přímo ve svém mobilu tak máte přístup k přehledu a správě svých tankovacích karet, k fakturám a přehledu transakcí.
 • Platba parkovného
  Přes naši mobilní aplikaci zaplatíte za parkování i v modrých zónách v Praze, kde jinak vůbec nejsou parkovací hodiny. A také ve všech ostatních zónách v Praze, Brně, Olomouci, Liberci, Příbrami a Rychnově nad Kněžnou. Detaily ke službě.
 • Navigace k nejbližší čerpací stanici
  Dle používané tankovací karty se můžete nechat navigovat k čerpací stanici našeho partnera, kde natankujete se slevou, nebo ke všem čerpacím stanicím, které akceptují naše tankovací karty. A těch je přes 20 000 v rámci celé Evropy.
 • Aktuální plošné ceny pohonných hmot
  Vždy a všude máte přístup k informacím o aktuálních plošných cenách nafty a naturalu u našich partnerů v ČR a na Slovensku.
 • Odesílání účtenek za tankování 
 • Naši členové dostávají souhrnné faktury za tankování, takže nemusejí uschovávat jednotlivé účtenky. Pro kontrolu však můžete účtenku vyfotit a zaslat na předem definovanou e‑mailovou adresu, typicky do účetního oddělení své firmy.
 • Informace a upozornění
  Oprávněné osoby ve firmách našich členů budou prostřednictvím aplikace dostávat upozornění ohledně čerpání kreditního limitu na tankovacích kartách, informace o fakturách a podobně.
 • Stažení aplikace
  Aplikace je dostupná zdarma pro zařízení s operačním systémem Android v rámci Google Play i se systémem iOS v rámci App Store. Můžete si ji stáhnout i načtením přiložených QR kódů. Pokud aplikaci již máte nainstalovanou, u Androidu je potřeba ji odstranit a nainstalovat novou verzi, u iOS stačí provést aktualizaci. 
 • Přihlášení do aplikace
  Pro přístup do aplikace můžete využít stejné přihlašovací údaje jako do klientské zóny www.axigon.cz.

 

Přečtěte si dále

Parkování (nejen) v modrých zónách v Praze

23. 4. 2019

Bezhotovostní platby našimi tankovacími kartami (Shell, EuroOil a CNG innogy) prostřednictvím mobilní aplikace AXIGON vám kromě jiného umožní parkovat ve všech parkovacích zónách v Praze (včetně modrých zón, kde se standardně vůbec nenacházejí parkovací hodiny), Brně, Olomouci a v řadě dalších měst a klíčových parkovišť po celé republice.

Více

Vyzkoušejte si firemní tankovací karty

Máte zájem o naše tankovací karty? Chcete si je nezávazně vyzkoušet? Nebo máte jakékoliv otázky? Napište nám. Co nejdříve se s vámi spojíme.

Nepamatujete si ho? Můžete ho dohledat v registru MF ČR: ARES